| OUT OF STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
Netgear ProSafe 8-Port GS108 Unmanaged Switch (10/100/1000) - Blue
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 16-Port PoE Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi Enterprise 24-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
D-Link 20-Port L2 Managed Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | Fast Ethernet (10/100) |
| MAC ADDRESS TABLE | 2000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 1.6 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 220 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 171 mm |