| OUT OF STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - 45 To 85 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount Arm - Supports 17 To 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
Single column electric floor lift on wheels with easy mount brackets
An anti-collision, motorized trolley for touch screens up to VESA 800x600mm. This product is unique because of its screen size and easy mount with "pull & release" brackets. This mobile stand with electrical height adjustment provides and silent height adjustment and an integrated screen bracket containing most VESA patterns, making it suitable for almost every display. Max supported display size is 86", max weight is 100kg.
| TYPE | Screws |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 100 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 2.18 m (86") |
| VESA STANDARD | 800 x 600 mm |
| MATERIALS | Metal |
| DIMENSIONS | 1090 mm |
| WEIGHT | 41.8 kg |