LG 27UK670P-B computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black by LG
LG 27UK670P-B computer monitor 68.6 cm (27
OUT OF STOCK
Receive Stock Notice:
Key Features
  • Business 68.6 cm (27") LCD IPS
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • 60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • F 26 kWh
See full specifications
See product description
Details
Business 68.6 cm (27") LCD IPS 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9 60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1 AMD FreeSync Flicker-free technology F 26 kWh
Specifications
SCREEN SIZE 68.6 cm (27")
RESOLUTION 3840 x 2160 pixels
DISPLAY TYPE IPS
REFRESH RATE 60 Hz
VIEWING ANGLE 178°
BRIGHTNESS 300 cd/m²
CONTRAST RATIO Flat
RESPONSE TIME 5 ms
ASPECT RATIO 16:9
HORIZONTAL SCAN RANGE 30 - 135 kHz
INPUT CONNECTORS 2
BUILT-IN SPEAKERS No
COLOR Black
DIMENSIONS 613.1 mm