| 34 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Western Digital Elements Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
12TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
12TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
16.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 3.5" |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 650 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |