| 57 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Lacie Rugged Mini USB3.0 Portable External Hard Drive, Orange
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Western Digital Elements USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Red)
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 5 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| WEIGHT | 240 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Y |
| SPECIAL FEATURES | Data |
| COLOUR | Black |