| 85 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
14TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Seagate Basic 2.5Inch USB3.0 Portable External Hard Drive - Silver
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Western Digital Elements 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Seagate Expansion Portable USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 115 mm |
| WEIGHT | 174 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Y |
| SPECIAL FEATURES | Y |
| COLOUR | Anthracite |