| OUT OF STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, Black
| IN STOCK |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Kingston HyperX Cloud Alpha Gaming Headset - Black, Red
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
Logitech G G733 Gaming Headset - White
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black |
| CORD LENGTH | 1.25 m |
| EAR COUPLING | Intraaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 40000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| MICROPHONE FREQUENCY | 50 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -40 dB |
| WEIGHT | 18 g |