| 14 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 14.99! |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
StarTech Monitor Wall Mount Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
StarTech Dual Monitor Desktop Stand - Up to 24-inch per Monitor
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Freestanding |
| NUMBER OF MONITORS | 4 |
| COLOR | Black, Silver |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| TILT | -40 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Y |
| DIMENSIONS | 350 mm |
| WEIGHT | 6.9 kg |