| OUT OF STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A6X25-PWM 60mm 3000RPM Case Fan - Beige,Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 200 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 24.5 dB |
| AIRFLOW | 56.3 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| POWER CONSUMPTION | 0.96 W |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 139 g |