| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2700 RPM |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 288 g |
| COLOR | Black, Silver |