| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
128GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Memory Kit (4 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 (16-18-18-38) 1.35V Quad Channel Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-21300 2666MHz Ripjaws V CL19 Quad Channel Desktop Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z Royal Silver 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (4x 8GB) w/ RGB
| IN STOCK |
32GB G.Skill Flare X DDR4 3200MHz PC4-25600 for AMD Ryzen CL16 Quad Channel Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32 GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| CAS LATENCY | 16 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| ERROR CHECKING | No |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 2 x 16 GB |