| 17 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel Tilt Wall Mount - Up to 55-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Wall mount |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 20 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 109.2 cm (43") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 60° |
| TILT | -15 - 15° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Y |
| DIMENSIONS | 130 mm |