| OUT OF STOCK |
4GB G.Skill DDR3 PC3-12800 Ripjaw Series (9-9-9-24) Single desktop memory module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Sniper Series (9-9-9-24) Dual Channel kit
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz CL11 NT Series Desktop dual channel memory kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR3 PC3-17000 2133MHz Ares Series Low Profile (11-13-13-31) Red Quad Channel kit 4x8GB
| IN STOCK |
16GB G.Skill Ripjaws DDR3 1066MHz PC3-8500 CL7 Quad Channel Memory Kit (4x 4GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz TridentX Series CL10 (10-12-12-31) Quad Channel kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-17000 2133MHz Ares Series Low Profile (9-11-20-28) Dual Channel kit
| IN STOCK |
4GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Ripjaw Series (9-9-9-24) Dual Channel kit for Intel P55
| IN STOCK |
8GB Kingston 12800MHz CL11 DDR3 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Transcend DDR3 PC3-12800 1600MHz ECC Registered CL11 240-Pin Apple RAM
| IN STOCK |
8GB OWC DDR3L SO-DIMM PC3-12800 1600MHz CL11 Single Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Ares Series Low Profile (9-9-9) Quad Channel kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-8500 1066MHz Ripjaw Series CL7 (7-7-7-18) Dual Channel kit (2x4GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4GB Hyperam DDR3 1600MHz CL11 PC3-12800 Desktop memory module
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 GB |
| MEMORY SPEED | 1600 MHz |
| SINGLE MODULE OR DUAL KIT | Single |
| CAS LATENCY | 11 |
| MEMORY TIMINGS | 11 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| TECHNOLOGY | 204-pin SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 4 GB |