| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 8GB) - White
| IN STOCK |
64GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 RGB Quad Channel Kit (4x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Renegade DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 32GB) Black
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR4 3200MHz CL16 Dual Memory Kit (2x16GB) - Black
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR4 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x 4GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR4 3200MHz Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 (16-18-18-38) 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 4000 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 18 |
| VOLTAGE | 1.4 V |
| ERROR CHECKING | N |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 2 x 16 GB |
| FEATURES | Y |