Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 104 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 453 x 210 x 45 mm |
| WEIGHT | 1.15 kg |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |