| OUT OF STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Graphite, Grey |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 433.85 x 131.55 x 26.1 mm |
| WEIGHT | 828 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |