| 100 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 118 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 11, Windows 10 |
| DIMENSIONS | 193.5 x 24.3 x 457.31 mm |
| WEIGHT | 707.5 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |