| 39 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 441 x 149 x 18 mm |
| WEIGHT | 498 g |
| MATERIAL | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Rubber |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |