| OUT OF STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | Yes |
| BATTERY | 1 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 295 x 131.95 x 20.97 mm |
| WEIGHT | 506.4 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |