| 31 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 105 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 463 x 163 x 18 mm |
| WEIGHT | 910 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |