| 10 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | Yes |
| BATTERY | 1 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 295 x 131.95 x 20.97 mm |
| WEIGHT | 506.4 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |