| 2 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 118 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 193.5 x 24.3 x 458.31 mm |
| WEIGHT | 700.23 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |