| 63 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Steel Series Apex 3 Gaming Whisper-Quiet RGB Keyboard
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 110 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 433 x 196 x 22 mm |
| WEIGHT | 739 g |
| MATERIAL | Plastic |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 15 m |