| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 118 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 193.5 x 24.3 x 458.31 mm |
| WEIGHT | 700.23 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |