| 68 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 79 |
| BACKLIGHT | Yes |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 295.99 x 20.97 x 131.95 mm |
| WEIGHT | 506.4 g |
| WIRELESS RANGE | 10 m |