| 4 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 109 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 458 x 170 x 20 mm |
| WEIGHT | 502 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |