| OUT OF STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
The Logitech® K380 Multi-Device Bluetooth® keyboard makes any space minimalist, modern, and multi-device, letting you type on your smartphone, tablet, and more.* Connect with up to three Bluetooth-enabled devices simultaneously and switch instantly between them.
The K380 Multi-Device is compact and lightweight. You can type on the device of your choice—anywhere.
It automatically detects your device, maps keys, and provides a familiar typing experience with all your favorite shortcuts. So you can own your space on any device, anywhere.
Two years of battery life** virtually eliminates power concerns. You may even forget the keyboard needs batteries!
* Bluetooth-enabled devices that support external keyboards
** Depending on usage an environment
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 279 x 124 x 16 mm |
| WEIGHT | 400 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |