| 1 IN STOCK |
|
Ready to ship Shipping to United Kingdom from only £ 5.99! |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - French Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Steel Series Apex 3 Gaming Whisper-Quiet RGB Keyboard
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | UK International |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 155 x 450 x 23.5 mm |
| WEIGHT | 550 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |