| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech Wireless M185 RF Wireless Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |

| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Logitech G402 Hyperion Fury USB Wired Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech G G403 Hero Right-hand USB Type-A Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
G102 LIGHTSYNC is ready to play with an 8,000 DPI sensor and customisable, vibrant LIGHTSYNC RGB.
LIGHTSYNC RGB can be customised with colour wave effects or patterns across ~16.8 million colors to suit your play style, setup, and mood. *
A classic 6-button design gets you right into the game and can be programmed to simplify tasks. G102 is designed to maximise the fun in your game.*
*Advanced features require Logitech G HUB Gaming Software available at logitechG.com/GHUB
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 85 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 62.1 mm |