16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Dual Channel transfer rated, titanium casing, 198x transfer speeds (up to 30MB/sec), retractable USB connector |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec (read) and 20MB/sec (write) |
| ACCESSORIES | Windows 98 SE Driver, Manual |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows: 98SE, ME, 2000, XP, Vista Mac: OS 0.x and above |
| DIMENSIONS | 67mm x 26mm x 12mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | 3 years (1 year replacement, 2 years repair) |