StarTech 3FT High Speed Shielded HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 1.5ft Select High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
Startech 3.3ft Mini-HDMI to DVI-D Cable
| IN STOCK |
StarTech 6FT Premium Certified High Speed HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 8ft High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G 35ft Pro Series HDMI Type-A Cable - Plenum CMP Rated
| IN STOCK |
StarTech 0.5FT Mini DisplayPort Male to HDMI Female Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 100ft Active High Speed HDMI Type-A Cable
| IN STOCK |
Belkin HDMI Male to DVI-D Male Cable 3FT - Black,White
| IN STOCK |
C2G 16.4ft Select High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G Performance Series High Speed 4K 30Hz HDMI Cable - 35ft
| IN STOCK |
C2G 32.8ft Select Standard Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G 16.5ft Select High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G 10ft High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
StarTech 23FT High Speed HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
Distributes HDMI video/audio signals from one HDMI source to 8 HDMI displays while maintaining signal quality.
| CONNECTORS | HDMI to HDMI |
| COLOR | Black |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |
| MAXIMUM RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60Hz |
| VIDEO PORTS | 9 |
| BANDWIDTH | 600MHz |
| POWER CONSUMPTION | 5.865W |