| 1 IN STOCK |
|
Ready to ship Shipping to United Kingdom from only £ 5.99! |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Wireless BT Speaker 3W Roller Glow Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 1 15W Waterproof & Wireless BT Speaker with USB input - Blue
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Azure
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
Logitech Z407 Bluetooth Computer Speakers With Subwoofer - Black
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS 80W 2.1 BT Tower Speaker - USB/Optical/Stereo Output - SKYCHARM 2.1
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Mint
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 10W |
| BATTERY CAPACITY | Ion-Li 1500mAh/3.7V |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB / TF / AUX IN audio inputs |
| CHARGING TYPE | USB |
| IN THE BOX | Roller Nitro 1 USB charging cable Carrying strap Installation guide 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |