| 7 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
C2G 10FT DisplayPort Male To DVI Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 3FT DisplayPort Male to DVI-D Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 6FT Mini DisplayPort Male To DVI Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Female Video Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech Separate headphone / microphone plugs - 3.5mm 4 position to 2x 3 position 3.5mm M/F Headset adapter
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort 1.2 To HDMI 1.4 Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech Mini DisplayPort Male To HDMI Female Video Adapter - White
| IN STOCK |
C2G USB Type-C to DisplayPort External Video Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G 8IN Mini DisplayPort Male To HD-15 VGA Female Adapter - White
| IN STOCK |
StarTech HDMI to Mini DisplayPort Audio Video Adapter Converter
| IN STOCK |
C2G DVI-D Female to HDMI Male Inline Video Adapter - black
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Or DisplayPort Female Video Adapter
| IN STOCK |
Newer Technology HDMI Headless 4K Display Emulator
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort Male To HD-15 VGA With HDMI Female Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G HDMI Male To DVI-D Female Adapter - Black
| IN STOCK |
| TYPE | USB-C T0 HDMI Video adapter |
| CONNECTOR A | USB-C |
| CONNECTOR B | HDMI |
| CABLE LENGTH | 10cm |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Aluminum Alloy |
| MAXIMUM RESOLUTION | Input: USB-C 3840 x 2160 Pixels Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |
| OUTPUT | Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |