MSI 1000W ATX Fully Modular Power Supply - Black
| IN STOCK |
Asrock Steel Legend 750W Fully Modular ATX Power Supply
| IN STOCK |
MSI 850W Fully Modular ATX Power Supply - White
| IN STOCK |
ASUS ROG LOKI SFX-L PSU RGB 120mm Power Supply - Platinum - White
| IN STOCK |
ASUS LOKI ROG SFX-L 750W Platinum PSU Power Supply
| IN STOCK |
MSI 850W Fully Modular ATX Power Supply - Black
| IN STOCK |
MSI MAG 750W 80 Plus Gold Fully Modular ATX Power Supply - Black
| IN STOCK |
MSI 850W Fully Modular ATX Power Supply - Black
| IN STOCK |
MSI MAG A650BN 650W ATX Non Modular Power Supply - Black
| IN STOCK |
MSI MAG A550BN 550W ATX Non Modular Power Supply - Black
| IN STOCK |
ASUS LOKI SFX-L 850W Fully Modular RGB PSU Power Supply - Platinum
| IN STOCK |
Introducing the next generation in value; the EVGA BQ Series. These power supplies take some of the best features from EVGA's award winning power supply lineup, like a 140mm fan with near silent operation and modular cables to make one of the best values today in high performance power supplies.
| POWER PROVIDED | 850 W |
| FORM FACTOR | ATX |
| INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60Hz |
| MOTHERBOARD CONNECTOR | 24-pin ATX |
| SATA POWER CONNECTOR | 10 |
| PERIPHERAL (MOLEX) POWER CONNECTOR | 5 |
| FANS | 1 fan(s) |
| FAN DIAMETER | 14cm |
| COLOR | Black |
| COOLING TYPE | Active |
| MTBF | 100000 h |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |