16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High speed |
| FEATURES | Glossy sleek design, USB2.0 High-Speed |
| TRANSFER RATES | High-Speed USB2.0 |
| ACCESSORIES | USB cable, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows: 98/98SE/ME/2000/XP or later (driver needed for Win 98/98SE) Mac: OS 9.0 or later Linux: Kernel 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 63.4 x 17.2 x 8.1 mm (LxWxH) |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warraty |