| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Water and shock resistant, 200x Ultra high-speed |
| TRANSFER RATES | Up to 32MB/sec (read speed) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Neckstrap, USB cable, Cap holder |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Driverless in Windows ME/2K/XP, Mac OS 9.x, OS X, Linux with USB storage support |
| DIMENSIONS | 72mm x 24mm x 13mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |