16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Ultra-thin Flash card, only 4mm thick, size of a credit card. High-capacity |
| TRANSFER RATES | High Speed USB 2.0 Certified |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98/98SE/Me/2000/XP Linux Kernel 2.4 or later Mac OS 9.0 or later |
| DIMENSIONS | 84mm x 53mm x 4mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 1 year warranty |