GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Roller Cube LED 5W Wirelsss BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 1, 200W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
NGS Wireless BT Speaker 3W Roller Glow Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Wild Bash, 300W Portable Wireless and Waterproof BT Speaker with Removable Battery
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 300W |
| BATTERY CAPACITY | Lithium battery 11.1V/5.2A |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| AUDIO INPUT | AUX input Microphone input Guitar input |
| IN THE BOX | WILDDUB 1 Remote control (batteries not included) AC charging cable Audio cable User’s manual 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |