16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 (also compatible with USB1.1 and USB1.0) |
| FEATURES | Ultra-thin drive, suitable for keeping in your wallet |
| TRANSFER RATES | USB2.0 high speed transfer rates |
| ACCESSORIES | Warranty card, small lanyard keyring |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98SE, 2000, XP, ME (Win 98SE requires driver) Mac OS 9.x and above |
| DIMENSIONS | 43mm x 19mm x 2.8mm |
| WEIGHT | 1g |
| WARRANTY | 3 years warranty |