Tripp Lite 4FT 6 Outlet 790 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
| LENGTH | 10ft |
| CONNECTOR TYPES | Power plug type: Type E AC outlet types: Type F |
| COLOR | White |
| MATERIAL | Plastic |
| AC OUTLETS | 5 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 220 - 250 V |
| INPUT FREQUENCY | 50/60 Hz |
| CURRENT | 16 A |