| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed Dual Channel |
| FEATURES | Dual Channel Technology |
| TRANSFER RATES | Up to 25MB/s (read) and 17MB/s (write) |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 extension cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, ME, 98SE (driver necessary), and Mac OS |
| DIMENSIONS | 65mm x 15mm x 6mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |