| IN STOCK |
|
Ships in 5 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
StarTech DisplayPort 1.2 Male To VGA Female Monitor Active Adapter - 5 Pack
| IN STOCK |
StarTech Separate headphone / microphone plugs - 3.5mm 4 position to 2x 3 position 3.5mm M/F Headset adapter
| IN STOCK |
C2G 10FT Mini DisplayPort Male to HDMI Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
StarTech 1.8IN HDMI Male to HD-15 VGA Female Compact Adapter Converter - Black
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort 1.2 To HDMI Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Female Video Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech 6IN Mini DisplayPort Male To DisplayPort Female Video Cable Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G 6FT DisplayPort Male to VGA Male Active Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
C2G Velocity HDMI Female To HDMI Female Coupler - Blue
| IN STOCK |
C2G HDMI to VGA Audio Converter - Black
| IN STOCK |
C2G 8IN DisplayPort Male To VGA Female Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Or DisplayPort Female Video Adapter
| IN STOCK |
StarTech DisplayPort 1.2 To HDMI 1.4 Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G HDMI Male To VGA Female Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G 3FT DisplayPort Male to DVI-D Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
Split one headphone jack into two separate jacks
The MUY1MFFS Slim 3.5mm Stereo Splitter Cable/Y-cable features one 3.5mm male and two 3.5mm female audio connectors, splitting a single headphone jack into two.
A practical, cost-effective audio solution, the 3.5mm stereo splitter cable features slim connector molding that fits easily into a 3.5mm headphone jack, even if the iPod/iPhone/iPad/MP3 player is in a protective case.
The 3.5mm audio splitter/Y-cable is backed by StarTech.com's Lifetime warranty.
| TYPE | Splitter cable |
| CONNECTOR A | 1x Stereo |
| CONNECTOR B | 2x Mini-jack Stereo |
| CABLE LENGTH | 7.9 in |
| DIMENSIONS | 7.62 mm x 200 mm x 6 mm |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | PVC - Polyvinyl Chloride |
| LENGTH | 7.9 in |
| GENDER | Male / Female / Female |