Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3),LGA 1151 (Socket H4),LGA 1155 (Socket H2),LGA 2011-v3 (Socket R),LGA 2066,AM3+,AM4 |
| BEARING TYPE | Rifle bearing |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 26.8 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 120mm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooling set |
| DIMENSIONS | 121mm x 87mm x 155mm |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |