Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
MSI Vigor GK30 RGB Mechanical Gaming Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated Aluminum USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
CLOSE YOUR EYES AND FEEL THE DIFFERENCE
Preset 4x luxury metal keycaps, providing excellent feedback and less chance to press mistakenly during gaming sessions. Extra keycaps included in the retail box are suitable for regular office use.
INTUITIVE HOTKEYS FOR EFFECTS CONTROL
Adjust effects like speed, direction, and modes switching directly from hotkeys with ease. Over 100 effect combinations that you can choose to fit your playstyle.
MAKE EVERY KEYPRESS COUNT
100% anti-ghosting with N-Key rollover technology (Gaming mode) and extremely rapid response ensure that you always dominate the battlefield.
BEING STYLISH IS GAMERS’ NATURE
Adjust setting with 7 effects to show your taste of game. Fully customize your gear via MSI Gaming Center.
NEVER MOVE AN INCH
The extremely steady Gaming Base right under the space bar provides incredible feedback and up to 25% better anti-slip performance while typing.
NO MORE MESSY DESK
Clever cable management for a tangle-free desk. Smart design allows you to store extra cables under the keyboard.
CLASSIC AND UNSURPASSABLE COMFORT
The most popular, durable Cherry MX Red switches provide excellent feedback and most comfortable typing experience.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Straight Recommended usage: Gaming |
| BACKLIGHT | Red |
| CABLE LENGTH | 2m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7 or later operating systems supported |
| DIMENSIONS | 440mm x 134mm x 42mm |
| WEIGHT | 1.05kg |