| OUT OF STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Kaze Flex 92 RGB
92mm Case Fan
Designed with sealed FDB, Kaze Flex fan provides great airflow and quietness making it ideal for case or CPU cooler fan. RGB version brings fun for builders who enjoy RGB lighting for PC, the colors and modes are easily controlled and synchronized by RGB-enableed motherboard.
Specifications:
Dimension : 92 x 92 x 27mm
Bearing : Sealed Precision FDB
MTTF : 120.000 hrs
Voltage : 12V
Accessory : Molex Cable、Screws
Connector : RGB 4-Pin header (12V, G, R, B)
| FAN DIAMETER | 92 mm |
| ROTATION SPEED | 2300 RPM |
| QUANTITY | Single |
| LIGHTING | RGB |
| NOISE LEVEL | 7.3 - 28.83 dB |
| AIRFLOW | 6.75 - 48.88 cfm |
| CONNECTOR | RGB 4-Pin header |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm x 92 mm x 27 mm |