16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Tag USB 3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Officially licensed product |
| TRANSFER RATES | USB2.0 up to 480Mbps |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Mac OS 8.6+/9.0+/OS X |
| DIMENSIONS | 49mm x 27mm x 7mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |