| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Transcend USB3.1 Type-C StoreJet 25M3C 2.5-inch External Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
256GB Apricorn Aegis Padlock Fortress USB3.0 External Solid State Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
2TB Western Digital Elements 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710M Pro USB3.2 External Hard Drive Military Grade Anti-Shock, Camouflage
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FORM FACTOR | 2.5-inch form factor |
| DATA TRANSFER RATES | Up to 5Gbps (USB3.0 max speed) |
| HDD DETAILS | Built-in 2.5-inch hard drive |
| DIMENSIONS | 122.5mm x 77.5mm x 14mm |
| WEIGHT | 150g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 (32-bit / 64-bit) Windows Vista (32-bit) Windows XP SP2 Mac OS 10.4 and later |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB3.0 cable |
| SPECIAL FEATURES | USB powered |
| DEVICE TYPE | External portable hard drive |
| COLOUR | Black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |