16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Metallic casing Ultra-fast, speed up to 100MB/sec |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 100MB/sec Write speed up to 50MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Gray |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows®: XP/Vista™/7/8 or later Mac®: OS10.6 or later Linux™: Kernel 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 61.8mm x 18.7mm x 10.7mm (L x W x H) |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |