4TB Seagate 3.5 Inch SATA III 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1.2TB Western Digital Ultrastar 2.5 Inch 10000RPM 128MB Cache SAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf NAS 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate IronWolf 3.5-inch SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf 3.5 Inch SATA 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate IronWolf 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Blue 3.5 Inch Serial ATA 6Gbs 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
16TB Western Digital Red Pro Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Barracuda Serial ATA III 3.5-inch 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate 3.5 Inch SAS 12Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 3TB |
| FORM FACTOR | 3.5-inch desktop internal hard drive |
| INTERFACE TYPE | SATA III |
| CACHE | 64MB |
| RPM | 7200rpm |
| DEVICE TYPE | Internal hard disk drive |
| DATA TRANSFER RATES | SATA III spead up to 6Gbps |
| HDD DETAILS | 1TB platter design |
| DIMENSIONS | 101.6mm x 146.99mm x 26.1mm |
| WEIGHT | 626g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |