16TB Western Digital Red Pro Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Western Digital WD Red Plus 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
6TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Purple 3.5 Inch Serial ATA Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Blue 3.5 Inch Serial ATA 6Gbs 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Enterprise Serial ATA III 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate SkyHawk Surveillance 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
18TB Toshiba MG09 3.5 Inch Serial ATA III 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf NAS 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1TB |
| FORM FACTOR | Laptop 2.5-inch hard drive |
| INTERFACE TYPE | SATA 3Gbps |
| CACHE | 8MB |
| RPM | 5400rpm |
| DEVICE TYPE | Internal laptop hard drive |
| DATA TRANSFER RATES | Up to 3Gbps transfer speed |
| HDD DETAILS | Samsung HDD |
| DIMENSIONS | 100.3mm x 69.75mm x 9.5mm |
| WEIGHT | 107g |
| OPERATING TEMPERATURE | Operating: 5° ~ 55°C Non-operating: -40° - 70°C |
| SHOCK TOLERANCE | 325G |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |